Tez danışmanı

Tez danışmanı deyince akla ilk olarak, tez yazmakla yükümlü birine yol gösteren ve aynı zamanda bu kişinin tezi hazır olduktan sonra karşısına çıkıp tezini savunacağı akademik jürinin bir üyesi olan öğretim görevlisi gelir. Tez danışmanı olmaksızın tez yazmak zor olabilir. Peki farz edin ki, bir değil iki danışmanınız var. Tezi yazmanız çok daha kolay olmaz mıydı? Bu soruya evet cevabı verecekler GWriters uzman ağından faydalanma şansı yakalayabilir. GWriters sayesinde, bir tane yerine, biri resmi, diğeri ise gayriresmi ve her ikisi de tamamen yasal iki tez danışmanı ile çalışmaya ne dersiniz?

GWriters tez danışmanı profili

Tez danışmanı, adı üstünde, tez yazan kişiye danışmanlık yapan, onu yönlendiren kişidir. Böyle bir görevi yerine getirebilmesi için tabiatıyla bazı niteliklere sahip olması gerekir. Söz konusu niteliklerin başında, tahmin edilebileceği gibi, uzmanlık gelir. Aynı zamanda jüri üyesi de olan resmi tez danışmanı tez konusunu iyi bilen bir profesör olabilir. Böyle bir uzmanın birikimine, GWriters kanalıyla bir de ikinci bir akademisyenin bakış açısını eklediğinizde uzmanlık adına eksiğinizin kalmayacağını beklemek yanlış olmaz.
Deneyim de bir tez danışmanı için son derece önemli bir özelliktir. Araştırma sürecinin yeterli olup olmadığı, toplanan geniş çaplı bilginin ne oranda işe yarayacağı, tezin doğru çatı üzerine kurulması gibi değerlendirme performansı büyük oranda deneyime dayanır. Buna paralel olarak öngörü ve geniş açıdan bakabilme becerisine sahip olan bir uzman, tez yazan kişiyi sıkıntı yaşayabileceği muhtemel boyutlara önceden hazırlayabilir.

GWriters tez danışmanı sürekli yanınızda

Tez hazırlama sürecinde birçok öğrenci resmi tez danışmanını sürekli rahatsız etmekten çekinir. Üstesinden gelemediği problemli bölümlere dair sorularının ancak bir bölümünü paylaşır. Bu, anlaşılır bir çekincedir, zira resmi danışman, öğrenciye olağan görevlerden arta kalan sürenin bir kısmını ayırabilir. GWriters kanalıyla yardım alınacak ikinci bir tez danışmanı işte bu noktada sürekli iletişim olanağı ile yanınızda olacaktır. Öğrenci tezi ne oranda destek alarak yazmak istiyorsa tez danışmanı o oranda bu ihtiyacına yanıt verir. Bugüne dek sayısız tez üretilmesine katkıda bulunan GWriters personeli, öğrenci ile tez danışmanı arasındaki bu iletişimin sorunsuz devam ettiğini gözetir.

Anonim tez danışmanı

GWriters, bu bağlamdaki genel talepleri dikkate alarak, tez yazım desteği alan ve veren bireylerin kimliğini gizli tutar. Tez çalışmasını başlatan öğrenci, GWriters’dan, içerikten formata, literatür taramadan tez diline dek istediği alanda uzman bir tez danışmanı talep edebilir. Çalışmanın teslim edilmesi sonrasında, yakın ve uzak gelecekte özlük hakları ile ilgili endişelere kapılmasına da asla mahal olmaz. Sadece verdiği destek süresince değil, gelecekte de anonim kalan tez danışmanı zaten yasal anlaşma gereği üretilen iş üzerinde hak talep etmeyeceğini işin başında kabul ve beyan eder.

  %100 gizlilik
  size özel proje sorumlusu
  düzenli kalite kontrolü
  bütünüyle şeffaf maliyetler
Hemen başvurun

Taleplerinizi kısaca tanımlayın, size özel ve sizin için bağlayıcılık içermeyen teklifimizi birkaç saat içinde size iletelim.

Sorularınız mı var? Bizi arayın o halde:
+49 211 99346501
Pzt.-Cum. 9:00-18:00
Bize e-posta ile şuradan ulaşabilirsiniz: