Tez yapılır

Tez yazdırmak yasal ve etik açıdan sakıncalı mıdır? Her iki açıdan bu soruya gayet açık ve net olarak hayır cevabını verebiliyoruz. Tez hazırlamak kolay bir iş değildir ve elbette belirli ahlaki ölçütlerde yapılmalıdır. Sizin adınıza tez hazırlanır iddiasında bulunan her kurumun bu ölçütlere riayet edeceğini tabii kimse garanti edemez. Öte yandan GWriters gibi, uluslararası bazda yaygın kabul gören ilkeleri dikkate alan ve kalite standartlarını önemseyen hizmet sağlayıcıların desteğiyle pekala profesyonel yardım alarak tez yazılır.

Hangi konular tez yapılır?

Diyelim ki akademik kariyer düşünüyorsunuz. Ya da özel sektörde kariyer yapıyorsunuz ve niteliklerini akademik bir derece ile zenginleştiren profesyonellerin kariyer merdivenini daha hızlı ve etkin bir biçimde tırmandığını gözlemleyip mesleğinizle ilgili bir akademik programa yazıldınız. Genellikle programın başında yer alan ders dönemini de başarıyla tamamladıysanız bir tez konusu belirleyeceksinizdir. Hangi bilim dalında ve ne tip bir tez konusu yazıcağınıza emin olamıyorsanız konunun uzmanı olan birine danışmak faydalı olabilir. Bu uzman, resmi tez danışmanınız olabileceği gibi GWriters kanalıyla destek alınacak bir akademisyen de olabilir. Konunun belirlenmesinin ardından, ister yardım almaya devam ederek, ister kendi başınıza tez hazırlamak elinizde olacaktır.

Nasıl tez yapılır?

Akla gelen her türlü konuda akademik düzeyde incelenip tez yazılır demek doğru olmasa da bilimsel bir tezin somut bir iddiası, bir savı olmalıdır. Standartlara uygun bir tez önce bir konuda o güne dek ortaya konan bilimsel veri ve görüşleri derler ve sonrasında yeni bulgular veya yorumlar eşliğinde, henüz ortaya atılmamış bir sav veya henüz sergilenmemiş bir bakış açısıyla geçmiş literatüre katkıda bulunur. Özellikle saha araştırmaları söz konusu olduğunda, yeni verilerin bilimsel ölçütlerde araştırılıp akademik çevrelerin dikkatine sunulması sürecinde tezin ana işlevi daha iyi algılanır. Toplanan bilgiler bu mantıkla teze aktarılır ya da bir başka deyişle tez hazırlamak bu bağlamda akademik nitelik kazanır.

GWriters kanalıyla her tez hazırlanır

GWriters tez yazımı konusunu iyi bilen, kendileri de tez yazmış profesyonellerce kurulan bir hizmet sağlayıcıdır. GWriters’ın asıl avantajı, her alanda uzman danışmanlardan destek alma olanağı sunabilmesidir. Pazarlama alanında bir tez üretmek mı istediniz? Bu tez kapsamında araştırma veya çeviri gibi hizmetlerden faydalanma şansınız olduğu gibi, ‘Benim adıma sen tez yaz.’ diyeceğiniz bir hayalet yazarı devreye sokma fırsatınız da var. Bir tezin tamamını bir hayalet yazara yazdırmak kesinlikle yasal ve batıda yaygın uygulanan bir yöntemdir. Nihayetinde, tezin sahibinin tez konusuna tamamıyla hakim olup olmadığı, tezin savunması aşamasında ister istemez ortaya çıkacaktır. Tez yazdırmak isteyenlerin amacı, tez yazılır diyen birine tüm akademik kariyerini havale etmekten ziyade, sınırlı vaktini daha verimli kullanabilme özgürlüğünü elde etmek olmalıdır.

  %100 gizlilik
  size özel proje sorumlusu
  düzenli kalite kontrolü
  bütünüyle şeffaf maliyetler
Hemen başvurun

Taleplerinizi kısaca tanımlayın, size özel ve sizin için bağlayıcılık içermeyen teklifimizi birkaç saat içinde size iletelim.

Sorularınız mı var? Bizi arayın o halde:
+49 211 99346501
Pzt.-Cum. 9:00-18:00
Bize e-posta ile şuradan ulaşabilirsiniz: