Tez yazdırma

Akademik derece hedefleri, iş yaşamının temposuyla çelişen profesyoneller eskiden bu ikisinden birini tercih eder, diğerini de feda ederdi. Gelişen ihtiyaçlar ve hizmetler artık bu mecburiyeti ortadan kaldırmış bulunuyor. Artık yüksek lisans veya doktora tezinizi teslim etmek istediğiniz alanda uzman bir hayalet yazara tez yazdırma ve böylece enerjinizi daha etkin bir biçimde iş yaşamına odaklama imkanına sahipsiniz.

Tez yazdırma hizmeti kimlere gerekebilir?

Tez yazdırma ihtiyacını duyanların başında doğal olarak kariyerini akademik bir derece ile desteklemek isteyenler gelir. Bu kişilerin bir kısmı önce iş hayatına atılıp, söz konusu yüksek öğrenim programına sonradan başlamıştır. Küçümsenmeyecek bir oran ise belli bir eğitim sürecine devam ederken, belki ekonomik mecburiyetler, belki de kişisel tercih nedeniyle eğitimine paralel, örneğin özel sektörde bir işe girmiş olabilir. Her iki gruptaki bireyler için temel sorun zaman darlığıdır.
Henüz herhangi bir işte çalışmayan, ancak uzmanından yardım alarak, kendi birikimiyle üreteceği çalışmadan daha iyi bir çalışmaya imza atabileceğine inanan şahıslar da tabii tez yazdırma seçeneğini ele alabilir. GWriters danışman kadrosundaki hayalet yazarların, önemli oranda birikimli akademisyenlerden oluştuğu göz önüne alınırsa, tezin başarısı ve gelecekteki potansiyel faydası ışığında kendi yazabilecekken uzmanına tez yazdırma son derece akıllıca bir yatırım da olabilir.

Tez yazdırma için kime başvurulur?

Herkesin her tezi yazamayacağını tahmin edebilirsiniz. Peki tez yazdırma için ulaşılacak uzmanı nerde bulacak, onunla nasıl temas kuracak, iş kalitesini nasıl denetleyeceksiniz? Bu ve benzeri soruların basit bir yanıtı var: GWriters. Doğru uzmanı bulmak, gereksinim doğrultusunda yönlendirmek, arzu edilen süreçlere uygun çalışmasını sağlamak ve belki de en önemlisi, her iki tarafın, yani tez yazdırma talebinde bulunan kişi ile tezi yazmaya soyunan hayalet yazarın anonim kalmasını sağlamak ise bizim varlık nedenimizdir.

Tez yazdırma tamamen yasal bir hizmettir

Eskiden pek sıcak bakılmayıp yeni yeni yaygınlaşan tüm hizmetler gibi, bir hayalet yazara tez yazdırma da birçoklarının zihninde çeşitli soru işaretleri üretmektedir. Tez yazdırma gizli bir hizmet midir?, yasalara aykırı mıdır?, ayıplanan bir eylem midir?, bilimsel aşırmaya girer mi?, gibi sorular akla gelebilir. Bütün bu soruların yanıtı kesin olarak, ‘hayır!’dır. Gölge yazarlık batıda uzun zamandır resmen uygulanan bir uğraş olup, ünlü isimlerin önemli bölümünün otobiyografisi hayalet yazarlarca kaleme alınmıştır. Nispeten yeni olan, bu hizmetin roman veya biyografi gibi edebiyat ürünlerinin ötesine geçmiş olmasıdır.
Bazı insanlar tez yazdırma fikrinin bilim etiğine uygun olup olmadığını sorgulamaktadır. Böyle bir soru sorulması doğaldır. Ancak unutulmamalıdır ki, tez yazdırma olanağı kişiyi tez savunması sürecinden muaf tutmamaktadır. Tezi kim yazarsa yazsın, jüri karşısında o tezi savunmak, soruları yanıtlamak, konuya gerçekten hakim olduğunu ispatlamak, tez sahibinin kaçınılmaz sorumluluğudur. Tez yazdırma bu yüzden bir nevi danışma hizmeti olarak algılanmalıdır.

  %100 gizlilik
  size özel proje sorumlusu
  düzenli kalite kontrolü
  bütünüyle şeffaf maliyetler
Hemen başvurun

Taleplerinizi kısaca tanımlayın, size özel ve sizin için bağlayıcılık içermeyen teklifimizi birkaç saat içinde size iletelim.

Sorularınız mı var? Bizi arayın o halde:
+49 211 99346501
Pzt.-Cum. 9:00-18:00
Bize e-posta ile şuradan ulaşabilirsiniz: