Fiyatlar


Warning: Use of undefined constant isSecure - assumed 'isSecure' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/www/users/hm8wm/gwriters.com.tr/wp-content/themes/feather/functions.php on line 1053

GWriters uzman kadrosu veya danışman ekibinden alacağınız, bilimsel kriterlere uygun akademik hizmetler, tek tip fiyatlar yerine projeden projeye farklılık gösteren fiyatlarda sunulmaktadır. Bunun temel sebebi, söz konusu çalışmaların zorluk ve dolayısıyla süre bazında büyük bir çeşitlilik sergilemesidir. Bu anlamda fiyatlar sadece bir çalışma kategorisinden diğerine değil, her bir çalışma için de değişebilmektedir.
Ancak yine de ortalama fiyatlar hakkında bir fikir sahibi olmak isterseniz aşağıdaki fiyat hesaplayıcıyı kullanabilirsiniz. Bu modül doldurularak redaksiyon, çeviri, düzeltmenlik, intihal denetimi gibi hizmetlere dair alınacak fiyatlar kesinlik içermemekle birlikte çoğu durumda nihai teklifteki fiyatlar ile en fazla %20’lik bir sapma sergilemektedir.
Modüle sayfa sayısı girerken lütfen boşluklar dahil 1600 karaktere denk gelen standart sayfa ölçüsünü esas alın. Bu sayede, modülle hesaplanan fiyatlar ile tekliflerde yer alacak fiyatlar daha yüksek oranda örtüşebilecektir.

Fiyat hesaplayıcı, fiyatlar hakkında bir fikir vermek için oluşturulmuştur ve tabiatıyla bir teklif olarak yorumlanamaz. Teklif almak için lütfen telefon ve elektronik posta kanalıyla veya online teklif talep formumuzu doldurup göndermek suretiyle bize ulaşın.

Fiyat hesaplayıcı

Burada hesaplanarak sergilenen rakam, fiyata dair genel bir fikir verme gayesini gütmektedir. Size özel ve sizin için bağlayıcılık içermeyen fiyat teklifimizi birkaç saat içinde e-posta veya telefonla size iletebilmemiz için, yanda linki verilen başvuru formunu kullanınız.
Lütfen tüm alanları doldurun, aksi takdirde fiyat hesaplanamaz.

Bize bir teklif talebi ile başvurduğunuz andan itibaren 24 saat içinde mutlaka bir cevap alacaksınız. Bizimle paylaştığınız tüm bilgileriniz elbette kesinlikle gizli tutulacak, hiçbir surette üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.