Hakkımızda


Warning: Use of undefined constant isSecure - assumed 'isSecure' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/www/users/hm8wm/gwriters.com.tr/wp-content/themes/feather/functions.php on line 1053

GWriters, akademik uzmanlığı ayağınıza getiren bir internet platformudur. Gereksinim duyduğunuz bilimsel sahada birikimiyle kendini ispatlamış kadrolar GWriters kanalıyla size vakit, enerji ya da bilgi desteği sağlarlar. Hakkımızda daha net bir fikir edinmek için elbette hizmetlerimizi biraz daha açmakta fayda vardır. GWriters, bilimsel bir tez yazımına yönelik araştırma, içerik düzenleme, redaksiyon, düzeltmenlik, çeviri, intihal denetimi gibi çeşitli kapsamlarda üzerinizdeki yükü paylaşabileceğiniz profesyonel bir ekiptir.
Biz akademik hizmetler alanında birinci sınıf hizmet verdiğimizi iddia ediyoruz. Diyelim, tez yazmaya ayıracak bir dakikanız dahi yok. Şu durumda hayalet yazarlık hizmetimizden faydalanıp hakkımızda kanaatinizi kendi deneyiminizle de oluşturabilirsiniz.

İhtiyaç

Akademik derece profesyonel yaşamda giderek ağırlık kazanan, şahısları öne çıkarması ışığında giderek yaygınlaşan bir olgudur. Eskiden sadece akademik kariyer yapacak kişilerin ilgi alanına giren akademik çalışmalar, günümüzde çok daha geniş kitleleri ilgilendiriyor.
Peki tüm enerjisini iş ve özel yaşamının temel etmenlerine odaklayan bireyler, akademik yöntem disiplinini, bilimsel çalışma titizliğini, kapsamlı bir literatürü tarama sabrını nasıl gösterebilir? Böyle bir durumda bireyin pes etmemesi gerekmektedir.

Çözüm

Ne mutlu ki artık profesyonel kariyer – akademik derece ikilemi kader olmaktan çıkmış durumda, insanlar birinden birini seçmek zorunda değiller, ikisini birden gerçekleştirmek olası bir hal almıştır. GWriters size bu olanağı kendi ekibine ek olarak hali hazırda sayısı 2800’ü aşan uzman kadrosuyla tanıyor. Bu birikimle hazırlanan ödevler, tezler, seminerler, çeviriler, sunumlar da zaten hakkımızda en iyi referansı oluşturuyor.

Fiyatlar

GWriters’ı toptancı yaklaşımla sürümden kazanmaya çalışan bir hizmet sağlayıcı olarak hayal edenler hakkımızda yanlış bir izlenim edinmiştir. Biz birinci sınıf bir hizmet sunma iddiasıyla, bu hizmeti sahasının en iyileri arasında yer alan uzmanlardan temin eden ve bu düzeyde çalışmalar için makul fiyatlar talep eden bir ekibiz. Teklif fiyatlarımız şeffaf olup süreç içerisinde yaşanabilecek aksaklıklardan muaf, yani bizi bağlayıcı niteliktedir.

Uzmanlar

Sunduğumuz hizmetler kapsamına giren çalışmaları üreten uzmanlar, çok çeşitli birikim alanlarından akademisyenler, profesyoneller, serbest yazar ve çevirmenlerdir. Deneyim ve uzmanlıkları doğrultusunda yüksek kalite standartlarında ürettikleri bu çalışmaların ayrıca kendi ekibimiz ve başka uzmanlar tarafından da denetlendiğinin bilincindedirler. Bu yüzden, hem kendi referansları, hem de hakkımızda yarattıkları izlenim bağlamında, ellerinden gelenin en iyisini sizin çalışmanıza yansıtmaya özen gösterirler.

Ekibimiz

GWriters’ı kuran ve halen yöneten ekip, bilimsel çalışmalara yönelik hazırlık ve üretim aşamalarından bizzat geçmiş bulunan, akademik derece sahibi genç profesyonellerden oluşmaktadır. Bu ekibin ikinci önemli gücü, geniş akademik çevrelerle son derece etkin bir iletişim içinde oluşlarıdır. Teknolojik yeniliklere hakim, çağdaş kurumsal yapıları iyi tanıyan ve kendi bünyesinde içselleştiren bu kadro, akademik birikimleri geniş toplum kitlelerine yaymayı kurumsal hedefleri arasında tanımlamaktadır.