Konu Önerisi

GWriters bugüne dek kayda değer sayıda yüksek lisans ve doktora tezi yazılmasına farklı şekillerde destek veren bir ekipten meydana geliyor. Size nasıl yardımcı olabileceğimizi “hizmetler” başlıklı bölümde okuyabilirsiniz. Burada altını çizmek istediğimiz bir husus, çeşitli hizmetlerin bir arada da alınabileceği. Örneğin siz yazmayı seviyorsunuz ama tez konusu belirleme noktasında kararsızlık yaşıyorsunuz. Aynı zamanda tez bittiğinde imla denetiminden geçirmek istiyorsunuz. GWriters hizmetleri siz istediğiniz zaman devreye girer, çalışmanın istediğiniz oranını kendiniz üretirsiniz. İşte bu bakış açısıyla size daha işin en başından yardımcı olabileceğimizi, konu önerisi getirerek size tez konusu bulma sürecinde de destek vermeye hazır olduğumuzu hatırlatmak istiyoruz.

Konu önerisi kime gerekebilir?

Profesyonel bir ajansa konu önerisi talebinde bulunan bir öğrencinin kararsızlık yaşıyor olması, doğal olarak akla ilk gelen ihtimaldir. Bu gerçekten de sık karşılaşılan bir durumdur. Bu kararsızlık çoğu zaman, tez konusu seçilecek alana dair genel bilgilerin azlığı değil tam aksine fazlalılığı ile ilgilidir. Örneğin, öğrenci uluslararası ekonomi sahasında  çok okuyup incelemiştir fakat karşısına çıkan onlarca ilgi çekici olasılıktan hangisi en doğru seçim, karar veremez. Konu önerisi alma bu kategorideki öğrenciler için büyük bir rahatlıktır, olasılıkları eleme aşamasında içinin rahat olmasını temin eder.
Fakat konu önerisi duymak isteyen herkesin gerekçesi kararsızlık değildir. Vizyon sahibi birçok genç, tez konusu belirleme evresinde vereceği kararın mesleki geleceğine de etki edebileceğinin farkındadır. Söz gelişi pazarlama sahasında yüksek lisans yapan biri, tez konusu seçerken sosyal paylaşım ağları gibi yepyeni mecralara odaklanması durumunda gelecekte işe alım veya işyerine proje üstlenme süreçlerinde bu seçimin ona bir avantaj sağlayabileceğini varsayabilir. Böyle bir avantaja daha en baştan sahip olabilmek için bu ve benzeri trendleri kendisinin takip etmesi dahi şart değildir. GWriters’ın konu önerisi vermekle görevli kadroları bu işi zaten kolayca yapmaktadır.

Bağımsız konu önerisi

Akademik kadroda yer alan, genelde öğretim görevlisi olarak karşımıza çıkan resmi tez danışmanı, bir öğrenciye tezini yazmaya başlamadan önce kendi uzmanlık alanından bir konu önerisi veya konu önerilerinde bulunur. Burada vurgulanmak istenen boyut, resmi danışmanın, kendi uzmanlığının, hatta o branş dahilindeki şahsi ilgi alanlarının etkisinde kalma olasılığının yüksek olduğudur. GWriters’dan konu önerisi istediğiniz takdirde ise çeşitli nedenlerden ötürü böyle bir risk söz konusu olmaz. GWriters çok sayıda alandan, çok sayıda akademik danışmanla çalışmanın avantajıyla herhangi bir konuda fazlasıyla konu önerisi geliştirebilecek altyapıya sahiptir. Yani teze bir değil, bir dolu resmi danışmanın desteğini alıyormuş gibi başlanır. Ayrıca, literatür tarama ve akademik / bilimsel trendleri de bire bir takip etme işlevlerimiz sayesinde hangi konu önerisi gelecekte çok rağbet görmeye gebe, hangisinin modası geçiyor gibi konuları da ortaya koyma şansımız mevcuttur. GWriters tez konusu bulma ve tez konusu belirleme hizmetleri bu anlamda tam anlamıyla nesnel ve fayda odaklı, denebilir.

  %100 gizlilik
  size özel proje sorumlusu
  düzenli kalite kontrolü
  bütünüyle şeffaf maliyetler
Hemen başvurun

Taleplerinizi kısaca tanımlayın, size özel ve sizin için bağlayıcılık içermeyen teklifimizi birkaç saat içinde size iletelim.

Sorularınız mı var? Bizi arayın o halde:
+49 211 99346501
Pzt.-Cum. 9:00-18:00
Bize e-posta ile şuradan ulaşabilirsiniz: