Tez Destek

Çağdaş toplum düzeninde yaşanan hızlı değişim, kariyer dünyasının kurallarını yeniden belirliyor, mesleki donanımın çerçevesini yeniden tanımlıyor. Başkası adına bırakın roman yazmayı, otobiyografi dahi kaleme alınabiliyor. İlgili metin akademik nitelikteyse, bireye mesleki donanımını zenginleştirme olanağı tanınmış oluyor. Kısacası, günümüzde akademik bir derece için gereksinim duyulabilen bir tez destek alınarak da yazılabiliyor.

Tez Destek Çerçevesi

Uzman desteğiyle hazırlanacak bir tez destek beklentisine göre birbirinden farklı hizmet kategorilerinden birinde yer alabilir. Mesela bilimsel bir çalışma hazırlamaya vakti ya da enerjisi hiç olmayan kişiler, bu desteği hayalet yazarlık hizmetinde bulacaktır. Bu hizmeti alan biri elbette yazılacak tezin sözlü savunmasında konuya hakim olduğunu ispat eder. Ancak uzman bir akademisyen tarafından yazılan tez destek arayan kişinin yazacağına kıyasla elbette daha hızlı ve kriterlere uygun üretilecektir.
Buna alternatif olarak tez destek kapsamı daha sınırlı boyutta tutulabilir. Kişinin kendisi bir kabataslak çalışma hazırlayıp bu alanda uzman bir akademisyeni redaksiyon bazında devreye alabilir. Bu sayede içerik denetimi gerçekleşir, öneriler doğrultusunda metinler yenilenir, kısmen çıkarılır veya eklenir. Tez desteği sadece düzeltmenlik boyutunda arzu edildiği takdirde, dil bilgisi ve yazım kurallarına uygunluk denetlenir. Benzer bir biçimde tezin yazım formatı da deneyimi sabit bir ekibe havale edilebilir.

Tez Destek Gerekçesi

İlke olarak bilimsel bir çalışma üretiminde dışarıdan destek almakta bir sakınca yoktur. Nitekim örneğin bir yüksek lisans tezi yazan bireylerin büyük çoğunluğu şahsen ampirik bir deney ve gözlem sürecinden geçmeyip, bu alandaki literatürü tarayarak, kendi iddia ettikleri savı destekleyen bulguları öne çıkarıp, başkalarının yaptığı ampirik çalışmaları referans vermektedir. İşte bu temelde bir derlemenin sonucu olan tez destek alınan bir uzman tarafından da pekala kaleme alınabilir. Bunun yanında kullanılan kaynakların mutlaka belirtilmesi ve intihalden kesin olarak kaçınılması gereklidir

Tez Destek Ajansı

Peki, akademik uzmanlarla, bu uzmanlıktan yararlanmak isteyen bireyler birbirini nasıl bulabilir veya karşılıklı güveni nasıl temin edebilirler? Bu sorunun yanıtı, GWriters’ı özgün kılan etmenlerden biridir. Düşünün ki mühendislik dallarından herhangi birinde yüksek lisans programına katılanlar olduğu gibi örnek olarak psikoloji branşında da tez yazmakla yükümlü bir dolu öğrenci mevcuttur, yani hizmet hattı son derece geniştir. Hizmeti verenle alanın birbirini doğru anladığı, üzerinde karşılıklı anlaşılan hususlara muhakkak saygı gösterildiği, üretilen çalışmanın genelgeçer standartlara uygun olduğu ve belirli bir kalite kontrol sürecine tabi tutulduğu, ancak bu alanda deneyimli bir ekibin garantisiyle mümkün olabilir. GWriters, kendileri de bizzat tez yazmış, akademik çevrelerle kişisel bağlantıları olan, tez yazılacak her uzmanlık alanına hakim olmasa dahi iyi bir tezin nasıl yazılacağını bilen bir ekipten meydana geldiği için zaten böyle kısa bir sürede bu denli büyüyebilme başarısına imza atabilmiştir.

  %100 gizlilik
  size özel proje sorumlusu
  düzenli kalite kontrolü
  bütünüyle şeffaf maliyetler
Hemen başvurun

Taleplerinizi kısaca tanımlayın, size özel ve sizin için bağlayıcılık içermeyen teklifimizi birkaç saat içinde size iletelim.

Sorularınız mı var? Bizi arayın o halde:
+49 211 99346501
Pzt.-Cum. 9:00-18:00
Bize e-posta ile şuradan ulaşabilirsiniz: