Tez Hazırlama

Üniversitelerin yüksek lisans ve doktora programlarına başlayan öğrenciler ders dönemi bitiminde genelde altı ay ya da bir yıl kadar sürecek tez hazırlama aşamasına gelirler. Bu aşama, doğal olarak derslerin takip edildiği dönemden farklı gereksinimleri beraberinde getirir. GWriters ekibinin zengin tez hazırlama deneyimi bu gereksinimleri en iyi şekilde karşılayacak niteliktedir. Tez hazırlama sürecinin çeşitli evrelerinde veya tamamında bu deneyimden faydalanmanız mümkündür. İster henüz hiçbir şey hazırlamamış olun, isterse belirli bir oranda yazıp devamında işin içinden çıkamayacağınıza kanaat getirmiş olun, GWriters hizmetlerine başvurma kararınızla birlikte sırtınızdan bir yük kalkacaktır.

Tez hazırlama vakit ister

Ne kadar katılım öngörürse öngörsün, yüksek lisansta ders dönemi göreceli olarak pasif bir yapıdadır. Elbette birçok ders için ödevler hazırlanır, sunumlar söz konusu olabilir, ayrıca sınav döneminde öğrencinin kendi inisiyatifi ders dinleme dönemine kıyasla daha bir ön plana çıkar. Fakat bunların hiçbirisinde öğrenci tez hazırlama aşamasında olduğu kadar “yalnız” değildir. Akademik programın bu “ikinci yarı”sı büyük ölçüde öğrencinin kendi planı, vakti ve konsantrasyonu doğrultusunda şekil alır. Söz gelimi, araştırmaya ve literatür taramaya kimisi üç ay ayırırken kimisi bir ay bile ayırmayabilir. Hem planlama, hem de bu planların hayata geçirilmesi kişiden kişiye değişen hızda gerçekleşir. Zira tez hazırlama hızı bir yerde odaklanma olanağıyla doğrudan ilintilidir.
Akademik programa devam ettiği sırada aynı zamanda bir işte çalışan birisinin kendini teze vermesi tabiatiyle sadece programa devam edip herhangi bir işte çalışmayan biriyle kıyaslanamaz. Tam zamanlı çalışanlarla yarı zamanlı çalışanların koşulları da yine farklı olur. Ortak yanları, hepsinin zamanlarının önemli bölümünü tez hazırlama ve yazmaya ayırma zorunluluğudur. Üstelik, bilimsel metinler, yazıldıkça hız kazanılan çalışmalardır. Yani, başlangıç evresinde çok yavaş ilerleyen bir çalışma, tezi yazan kişi “ısındıkça” ivme kazanır, odaklanma ile doğru orantılı yavaşlar veya hızlanır. Dersleri başarıyla verip bu odaklanma lüksünden mahrum olduğu için tez hazırlama zorluğu çekildiği, hatta sırf bu yüzden yüksek lisans programının yarım bırakıldığı sık görülmektedir.

GWriters yardımıyla tez hazırlama

GWriters, tez hazırlama sürenizi kısaltmak ve tezinizi bilimsel standartlara uygun halde sunmak için faydalanacağınız uzmanlarla aranızda köprü kuran bir ajanstır. Buna belirli bir uzmanlık alanından akademisyenler de dahildir, lisan ve yazım konularında tecrübeli profesyoneller de. Diyelim hukuk alanında yüksek lisans yapıyorsunuz. GWriters tezinizi yazma aşamasında size bir hukuk uzmanının desteği temin edilebilir. İşin bu boyutunu hiçbir yardım almadan halledecek durumda olup, onun yerine tezinizin metin kalitesinin bir editörün denetiminden geçerek yükseltilmesini tercih ediyor da olabilirsiniz. Hatta halihazırda bir yardım aldıysanız tezin son halinin intihal denetimine tabi tutulması için de bizi devreye sokabilirsiniz. Siz ihtiyacınızı belirleyin, GWriters ilgili uzmana ulaşsın.

  %100 gizlilik
  size özel proje sorumlusu
  düzenli kalite kontrolü
  bütünüyle şeffaf maliyetler
Hemen başvurun

Taleplerinizi kısaca tanımlayın, size özel ve sizin için bağlayıcılık içermeyen teklifimizi birkaç saat içinde size iletelim.

Sorularınız mı var? Bizi arayın o halde:
+49 211 99346501
Pzt.-Cum. 9:00-18:00
Bize e-posta ile şuradan ulaşabilirsiniz: