Kariyer

Herhangi bir alanda yazılı akademik çalışma üretebilecek birikime ve deneyime sahip misiniz? Söz konusu birikim ve deneyiminizi size ek bir gelir kaynağı yaratacak şekilde başkalarının hizmetine sunmayı düşünür, bunun için gereken zamanı da ayırabilirseniz GWriters danışman kadrosu sizin için biçilmiş kaftan olabilir. Olağan kariyer çizginizden hiçbir taviz vermeksizin bu hizmetten yararlanmanız mümkündür.

Danışman profili

Akademik derece elde etmek için geçilen çeşitli süreçleri en iyi akademisyenler bilebilir. Aynı şekilde, bitirme ödevi, master tezi veya doktora tezi gibi yazılı çalışmaların ne gibi ölçütler doğrultusunda kaleme alınacağı da, tezlere danışmanlık yapmış, tez jürilerinde yer almış akademisyenlerin kariyer birikimleri dahilindedir.
Bununla birlikte, GWriters uzman ağına katılmak için akademisyen olmak şart değildir. Özellikle çeviri veya redaksiyon gibi hizmetlerde devreye giren profesyoneller ağırlıklı olarak akademi dışında kariyer yapan kişilerden oluşur. Burada önemli olan yetkinliktir. Yetkinliğini ortaya koyabilen danışman adayları, GWriters işbirliği ilkelerini onaylar ve ilgili projeye yeterli zaman ayırabileceklerini de öngörebilirlerse GWriters adına hizmet üretmeye başlayabilirler.

Görev dağılımı

GWriters platformu üç ana paydaş grubundan oluşur. Bunlardan birincisi, akademik bir hizmet talebinde bulunan kişileri, ikincisi söz konusu hizmeti üretebilecek danışmanları, üçüncüsü ise bu hizmetin pürüzsüz gerçekleştirilmesini sağlayacak GWriters kadrosunu kapsar. Özellikle ikinci gruba girenlere yönelik veritabanı oluşturma çabalarımız daima aktif bir biçimde devam etmektedir.
GWriters’a gelen siparişler danışmanlar arasında vakti müsait olan herhangi birine değil, kariyer birikimi o çalışmayla örtüşene iletilir. GWriters ekibi de işin söz verilen zamanda ve en yüksek kalitede üretildiğini gözetir, olası sorunların ortadan kaldırılmasında aktif rol oynar. Yani doğru uzmanın görevlendirilmesi kadar, çalışmanın taahhüt edildiği gibi teslim edilmesi ve tarafların gizliliğinin gözetilmesi de GWriters sorumluluğundadır.

Temel ilkelerimiz

GWriters platformu aracılığıyla hayata geçirilen akademik çalışmaların birincil özelliği iş kalitesinin yüksekliğidir. Fiyat genelde işi üretecek danışmanın beklentisi doğrultusunda şekillenir ve GWriters’ın bu boyutta pek inisiyatifi olmaz. Ancak taraflar belirli bir fiyatta anlaştıktan sonra birinci sınıf bir hizmet verilmesi şarttır. Çalışmanın zamanında, hatasız üretilip teslim edilmesi son derece önemlidir. Siparişi verenin ve üstlenenin kimliği gizli tutulur, ne taraflarla, ne üçüncü kişilerle paylaşılır. Bu ilkeleri benimseyip uygulayabilen danışmanlar sürekli yeni siparişler alarak kariyer planlarında GWriters’a giderek artan oranda yer verebilir, zamanla sadece bu alana odaklı bir kariyer dahi yapabilirler.

Kariyer gelişimine katkı

GWriters belirli bir alanda uzman niteliği taşıyan kişiler için sadece bir gelir kapısı değil, kariyerlerini geliştirmelerine yardımcı olabilecek bir fırsattır da. Akademik bir çalışmayı hazırlayabilmek için gereken araştırma ve literatür tarama süreçleri uzmanların mesleki bilgi birikimini de ister istemez geliştirir, o alandaki en yeni gelişmeleri takip etmelerini kolaylaştırır. Yani ürettikleri her çalışmayla kendi kariyer gelişimlerini de dolaylı olarak olumlu yönde etkilemiş olurlar.

  size özel proje sorumlusu
  düzenli kalite kontrolü
  100% veri güvenliği
  bütünüyle şeffaf maliyetler
Sorularınız mı var? Bizi arayın o halde:
+49 211 99346501
Pzt.-Cum. 9:00-18:00
Bize e-posta ile şuradan ulaşabilirsiniz: