Nasıl Çalışır?

GWriters, yüksek kalitede akademik hizmetlere gereksinim duyan bireyler ile bu alanda hizmet üretebilecek birikimde uzmanlar arasında köprü kuran çok-dilli bir platformdur. Bu platform nasıl çalışır, sorusunu yanıtlamadan önce, hangi ihtiyaçları karşıladığımızı, ne tip hizmetler verdiğimizi biraz açıklayalım.

Bilimsel bir çalışma üretmek isteyen bir insan bir yandan iş hayatında huzur içinde nasıl çalışır? Ya da yoğun bir iş temposuna sahip biri, bir yandan doktora yapmak isterse ilgili derslere nasıl yetişebilir? İşte GWriters tam bu noktada devreye giriyor. Halihazırda 2800’ün üzerindeki akademik personel, yazar, çevirmen vb. uzmandan oluşan danışman ekibiyle araştırma, düzeltmenlik, çeviri, redaksiyon, hayalet yazarlık gibi hizmetler veriyor. Arzu ederseniz şimdi, bu sistem nasıl çalışır, daha yakından bakalım.


Hemen, bağlayıcı olmayacak şekilde başvurun

İhtiyacınızı kısaca tanımlayın, birkaç saat içerisinde, size özel bir teklifi ücretsiz iletelim!

1

Online Başvuru

Kısa ve net bilgi formumuzu doldurup bir tıkla bize gönderebilirsiniz. İhtiyacınızı ne denli net tanımlarsanız, size en uygun teklifi o denli çabuk ve isabetli oluşturabiliriz.

 
 
2

Ücretsiz Teklif

Başvurunuz temelinde, gereksiniminizi en iyi karşılayacak, en yetkin uzmanla temasa geçip, bir an önce size özel bir teklifi –hiçbir ücret talep etmeksizin– size ulaştıracağız.

3

Sipariş Alımı

Teklifimizi kabul etmenizle birlikte, ilgili uzman söz konusu çalışmaya başlar. Çalışma süresince düzenli bilgilendirilir, tamamlanan bölümleri onaylama olanağı bulursunuz.

 
4

İşin Teslimi

Sipariş ettiğiniz çalışma tamamlanarak kalite kontrol ekibimizin denetiminden geçtikten sonra, son haliyle, önceden ilan edilen tarihte ve arzu ettiğiniz formatta size teslim edilir.