Redaksiyonel bir siparişin süreçleri nelerdir?

Siz siparişinizi verdiğiniz zaman biz de ara ve nihai teslimat tarihleri saptıyoruz. Böylece siz de çalışmanın gidişatını yakından takip etme olanağı buluyorsunuz.

Bize başvuru gönderdikten kısa bir süre sonra bizden, yaptırımı olmayan bir teklif alırsınız. Siparişte bulunma kararını verirseniz, teklif bedelinin yarısını peşin olarak ödersiniz. Siparişi vermenizle birlikte, büromuzdan bir yetkili sizin projenizle ilgilenmek üzere görevlendirilir. Bu arkadaşımız sizinle projenin zaman planını ve diğer detayları görüşür. Ayrıca, sizin çalışmanızla ilgili tüm yazışmalar ve notları sizin dosyanızda toplayabilmemizi kolaylaştıran bir de kimlik numarası alırsınız. Bundan sonra genellikle size, çalışmanızın yapılandırılışının ve projenin işleyişinin onayı için bir bildirimde bulunuruz. Nihai onay sonrasında, projenin hacmine bağlı olarak kararlaştırılan kısmi teslimatlar gerçekleşmeye başlar. Bu sizin, siparişinizin güncel halini takip edebilmenize ve gerekli hallerde uyarı ve arzularınızı bizimle paylaşmanıza olanak tanır. Çalışma bölüm bölüm teslim edildikçe, önceden kararlaştırılan kısmi ödemeler de gerçekleşir. Biten bölümlerin teslimatına yönelik zaman planı, müşteri ve yazarla birlikte oluşturulur ki, her iki tarafın olanak ve tercihleri elden geldiğince hesaba katılabilsin.
Siparişinizin süreçlerine dair ilave bilgiyi burada bulabilirsiniz.

  %100 gizlilik
  size özel proje sorumlusu
  düzenli kalite kontrolü
  bütünüyle şeffaf maliyetler
Hemen başvurun

Taleplerinizi kısaca tanımlayın, size özel ve sizin için bağlayıcılık içermeyen teklifimizi birkaç saat içinde size iletelim.

Sorularınız mı var? Bizi arayın o halde:
+49 211 99346501
Pzt.-Cum. 9:00-18:00
Bize e-posta ile şuradan ulaşabilirsiniz: